• NKTV laidų archyvas:

Reklama NKTV

Reklamos galimybės laidoje NKTV
NKTV – laida jaunimui apie šiuolaikines informacines technologijas, gyvuojanti jau daugiau nei 10 metų. Ilgą laiką NKTV buvo vienintelė TV laida apie technologijas. Taip yra ir dabar, tik laida transliuojama nebe TV kanalais, o internete. Tai mums leidžia apie mėgstamus dalykus kalbėti laisviau, suprantamiau ir be cenzūros. Tačiau taip pat profesionaliai, kaip ir anksčiau, nenusileidžiant iki „gatvės lygio“.

Auditorija
Mūsų žiūrovas: 15-29 m. technologijomis besidomintis didmiesčio gyventojas. Tai – paskutinių klasių moksleiviai, studentai, jauni, nuosavas pajamas gaunantys specialistai. Tai žmonės, kurie dažniausiai formuoja sprendimus dėl IT prietaisų įsigijimų šeimose arba patys juos perka. Kartu šie žmonės yra nuomonės apie IT rinką ir produktus formuotojai.

Transliacijos
Laida transliuojama internete www.nktv.lt, taip pat „YouTube“ kanale adresu www.youtube.com/laidanktv. Vidutinis vienos laidos peržiūrų skaičius – 18’000. Kliento pageidavimu, galime pateikti išsamesnės statistikos.

Reklamos formos


Neradote jus dominančio pasiūlymo? Mes esame visiškai atviri naujovėms, galime suremti galvas ir su Jumis sugalvoti originalų reklamos būdą!

Atsisiųsti reklamos galimybes ir kainas .PDF formatu   

Daugiau informacijos:
   Martynas Karčiauskas
   m.karciauskas@gmail.com
   8 673 84548

NKTV draugai: